O firmě

Dobrý den,

dovolte abychom Vám představili společnost Elektromarkt, spol. s r. o., jejíž sídlo se nachází v Prušánkách v Jihomoravském kraji. Působnost této společnosti je v oblasti slaboproudé, zejména zabezpečovací techniky a prodeje elektroinstalačního materiálu.

Zabezpečovací a slaboproudá technika

Společnost poskytuje služby v oblasti komplexního zabezpečení majetku již od roku 1995. Díky svým zkušenostem tedy může svým zákazníkům nabídnout návrh vhodného systému od kvalitních vybraných výrobců, následnou realizaci celého projektu, záruční i pozáruční servis. Prioritou je kvalita poskytovaných služeb, spolehlivost a především spokojenost zákazníků.

Prodej elektroinstalačního materiálu

Od roku 2000 se začala společnost zabývat také prodejem elektroinstalačního materiálu v sídle společnosti v Prušánkách. V roce 2002 byla otevřena pobočka v Břeclavi, kde je nabízen elektroinstalační materiál jak pro firmy a živnostníky, tak i pro ostatní zákazníky. Všichni zákazníci jsou obslouženi kvalifikovanými prodejci a odborníky, kteří nejen zboží prodají, ale i pomohou s výběrem a vhodné doporučí.

Filozofie firmy

Protože každý zákazník má jiné potřeby a přání, přistupujeme ke každé zakázce individuálně a tak, aby každý zákazník byl maximálně spokojený.

U bezpečnostních systémů je kladen velký důraz na prevenci, což znamená, že nestačí jen samotná instalace, ale je důležité systém pravidelně
udržovat a kontrolovat, aby byl stále funkční a plnil cíle, pro které byl zakoupen, tzn. chránil majetek.

Jestli Vás tyto stránky zaujali, přijďte nás navštívit osobně a staňte se naším obchodním partnerem!